Oferta

  • Wyłazy dachowe

Wyłazy dachowe umożliwiają bezpieczne wyjście na dach w celu konserwacji połaci dachowej. Wyłazy wykonane są z materiałów najwyższej jakości takie jak aluminium, stal ocynkowana , stal kwasoodporną, poliwęglan komorowy lub płyty akrylowe.

Pełnią także funkcję doświetlania pomieszczeń lub klatek schodowych wprowadzając naturalne światło słoneczne.

  • Świetliki dachowe

Świetliki dachowe zapewniają optymalne i równomierne doświetlenie pomieszczeń – uzupełniają światło wprowadzane przez okna. Często jednak są jedynym źródłem światła dziennego w obiektach. Zastosowanie świetlików w dachu to gwarantowane korzyści ekonomiczne i zdrowotne.

  • Pasma świetlne

Pasma wykonane są z kształtowników aluminiowych, a ich wypełnienie stanowią płyty poliwęglanowe komorowe (mleczne lub przezroczyste) o grubości 10mm, 16mm lub 20mm. Można wyprodukować pasma o dowolnej szerokości i nieograniczonej długości.

  • Klapy dymowe

Klapy dymowe przeznaczone są przede wszystkim do odprowadzania dymu i gorących gazów powstających w trakcie pożaru.

Bezpieczeństwo

W przypadku zaistnienia pożaru, aż 85% wypadków śmiertelnych spowodowanych jest przez zaczadzenie. Zastosowanie klap dymowych pozwala się przed tym uchronić. Otwarcie klap dymowych następuje automatycznie. Trujące gazy wydzielające się podczas pożaru uchodzą do atmosfery. Usunięcie duszącego i ograniczającego widoczność dymu umożliwia ucieczkę osób z terenu zagrożenia, a równocześnie ułatwia straży pożarnej skuteczniejsze przeprowadzenie akcji gaśniczej.

  • Zadaszenia łukowe:

Zadaszenia łukowe to najpopularniejszy typ zadaszeń produkowanych przez naszą firmę .

Wykonane są z kształtowników stalowych lub aluminiowych malowanych proszkowo standardowo na kolor brązowy RAL 8019. Pokrycie zadaszeń to poliwęglan komorowy w kolorze dymionym. Każde zadaszenie posiada rynienki gięte z blachy dzięki czemu woda odprowadzana jest na przód zadaszenia w celu zapewnienia jeszcze lepszej ochrony naszych drzwi.

Do zadaszeń łukowych możemy zamontować ścianki boczne. Zadaszenia tego typu są montowane najczęściej w miejscach gdzie występuje nieograniczona przestrzeń nad drzwiami .

Standardowe wymiary zadaszeń (szerokość, głębokość ,wysokość):

150cm x 50cm x 30cm

150cm x70cm x 30cm

150cm x 90cm x30cm

180cm x 90cm x40cm

200cm x 100cm x 40cm

250cm x 900cm x 50cm

Istnieje możliwość wykonania zadaszeń według wymiarów klienta.

  • Zadaszenia typu Markiza i zadaszenia Płaskie:

Zadaszenia tego typu znalazły zastosowanie w miejscach gdzie nad drzwiami jest niewiele miejsca na zmontowanie zadaszenia np. balkony. Wykonane są z kształtowników stalowych lub aluminiowych malowanych proszkowo standardowo na kolor brązowy RAL 8019.

Zadaszenia pokryte są poliwęglanem komorowym najczęściej dymionym.

Zadaszenia płaskie i typu markiza posiadają rynienkę z przodu dzięki czemu woda odprowadzana jest na boki a nie kapie po całej szerokości zadaszenia.

Standardowe wymiary zadaszeń (szerokość, głębokość ,wysokość):

140cm x 70cm x 20cm

140cm x 80cm x 20cm

140cm x 100cm x 20cm

Istnieje możliwość wykonania zadaszeń według wymiarów klienta.

  • Zadaszenia nietypowe:

Wykonujemy różnego rodzaju zadaszenia zlecone nam przez naszych klientów.

Od zadaszeń standardowych o różnych wymiarach po zadaszenia tarasowe, wiaty samochodowe, przystanki autobusowe, wiaty rowerowe.